s dětmi

Jihlava nabízí bohaté vyžití pro rodiny s dětmi. Své ratolesti můžete vzít na zvířátka do ZOO v údolí řeky, na plavání do aquaparku, zařádit si do zábavního centra Robinson, nebo se třeba učit značky na moderním dopravním hřišti nedaleko centra. Vyberte si z bohaté nabídky a vyražte #DoJihlavy.

No items found.

Zoologická zahrada Jihlava

Jediná zoo bez mříží. I takové označení má ikonická Zoologická zahrada, která kopíruje údolí řeky Jihlavy. Její bezprostřední vzdálenost od centra je velkou výhodou nejen pro cestování s dětmi.

Zoologická zahrada

Jihlavské podzemí

Jihlavské podzemní nabízí prohlídky spletitých chodeb, které se vinou pod historickým centrem. Děti i dospělé jsou fascinování záhadnou světélkující chodbou. Podzemí nabízí také prohlídku kolektorů a kryt civilní ochrany.

Jihlavské podzemí

Dětský svět v Domě Gustava Mahlera

Dům Gustava Mahlera, hudebního génia, nabízí hernu pro děti plnou hudebních nástrojů k vyzkoušení.
Pokud vaše dítko tíhne k hudbě, určitě si s Gustou prohlídku domu užije.

Každý pátek si můžete užít v otevřeném studiu Malér, každou sobotu probíhá hudební workshop pro děti.

Dům Gustava Mahlera

#DoJihlavy na havíře

Havíři a jejich stříbrná historie jsou s Jihlavou neodmyslitelně spjati. Děti si mohou vyzkoušet dobové kostýmy na stálé výstavě havířského průvodu v Bráně Matky Boží, dovědět se více o historii na hornické naučné stezce a hledat stopy havířů po celém městě.

Městské opevnění

Jihlava se jako historické město pyšní městským opevněním. Zachována zůstala část hradeb a z původních pěti bran Brána Matky Boží. Pořádají se také komentované procházky městského opevnění i Brány Matky Boží a individuálně lze projít naučnou stezkou Jihlavská pevnost.

Muzeum Vysočiny od 2.9.2023

Muzeum Vysočiny v Jihlavě nabízí hned několik expozic. V muzeu se můžete vydat po stopách jihlavské historie, ražby mincí, i zvěře z doby ledové. Najdete zde i lesní zvěř a další přírodní zajímavosti. Po velké rekonstrukci se nově otevře na Den evropského dědictví 2.9.2023.

Muzeum Vysočiny v Jihlavě

Robinson

Největší zábavní centrum na Vysočině je místem plným her a dovádění. Nabízí atrakce, za které vás děti budou milovat, pravidelné akce pro děti. Dospělí ocení kavárnu Budík, která je pobočkou skvělé čokoládovny Budík z Černovic. Zábavní centrum Robinson leží přímo u cyklostezky, můžete přijet s dětmi pohodlně i na kole.

Robinson

Vodní ráj

Vnitřní i venkovní bazény a obří tobogán, to vše nabízí jihlavský aquapark Vodní ráj. Venkovní bazény nabízí v létě příjemné občerstvení v bezprostřední blízkosti rekreačního areálu Český mlýn.

Vodní ráj

Dětské dopravní hřiště

Přijeďte s dětmi na dopravní hřiště a zdokonalte svoje řidičské dovednosti, naučte se dopravní značky a užijte si bezpečný pohyb na dopravní sedněte na kolo nebo koloběžku a naučte se na moderní dopravní hřiště.

Dopravní hřiště

Český mlýn

Sportovně rekreační centrum Český mlýn nabízí široké vyžití pro celé rodiny. Z obou stran řeky vede cyklostezka, na travnaté ploše je vybudován jeden z největších skateparků v republice a nově k němu přibyl i pump track.

Český mlýn

No items found.

Seznam míst

Zoo Jihlava

Zoo v údolí říčky Jihlávky, blízko centra města, je návštěvníkům otevřená každý den v roce, včetně svátků. Chová více než 260 exotických druhů zvířat. Specializuje se na chov kočkovitých šelem, opic a plazů.

Rodinný park Robinson

Největší indoor zábavní park na Vysočině

Český mlýn

Sportovně relaxační centrum v údolí řeky Jihlavy nabízí skatepark, pumptrack, cyklostezku a v zimě i lyžařské stopy.

Jihlavské podzemí

Jihlavské podzemí o celkové délce 25 kilometrů je druhé nejrozsáhlejší v Česku. Skrývá tajné chodby i záhadnou svítící zeď. Součástí jsou kolektory a kryt civilní obrany z minulého století.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

Akce

Vašemu vyhledávání neodpovídá žádná položka. Zkuste prosím vymazat filtr a začít znovu.

Ke stažení

No items found.