Penzion U Lyžaře

Penzion

Služby:

No items found.
No items found.

Cena — 

1500 Kč

Restaurace a penzion U Lyžaře leží v krásném prostředí uprostřed lesů na okraji Jihlavy.

Najdete zde ideální podmínky pro rekreační pobyt, především turistiku, cykloturistiku, lyžování v nedalekém Ski areálu Šacberk nebo na upravovaných běžeckých stopách.
V letních měsících je možné využít také zahradu s krytým posezením, zahradním grilem a hřištěm pro děti.

Restaurace U Lyžaře stojí přímo u zastávky Zborná rozcestí, odkud se autobusovou linkou č. 5 MHD dostanete během 15 minut do centra Jihlavy. Parkoviště monitorované kamerou se nachází přímo před restaurací. Hosté penzionu mohou zaparkovat své auto také ve dvoře nebo na zahradě. Kola a motocykly je možné zamknout v garáži. Všechny tyto služby nabízíme zdarma. V celém objektu je zdarma také bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi).

Ubytování nabízíme ve čtrnácti dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Jedenáct pokojů je mezonetových s možností přistýlky v horním podlaží. Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a WC. Hosté mají na pokojích dále k dispozici LCD TV a bezplatné připojení k internetu (Wi-Fi). Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokoj pro invalidní nebo špatně pohyblivé osoby je umístěn v přízemí budovy a je přístupný ze dvora. V recepci hostům rádi poskytneme tipy pro výlety do okolí i za zábavou. Snídani podáváme dle přání hostů ve společenském prostoru před recepcí nebo přímo v restauraci.
Při pobytu delším než 3 dny, větším skupinám (7 a více lidí) poskytujeme slevu 10% z ceny.

Mapa