Hotel-Restaurant Tři Věžičky

Hotel

Služby:

soukromé parkování

wellness

domácí zvířata povolena

No items found.

Hotel-Restaurant Tři Věžičky

Střítež u Jihlavy 11
588 11 Střítež u Jihlavy

Cena — 

Rodinný hotel je ideální pro vaše firemní akce či školení

Netradiční komplex 4 budov se nachází 8 km od Jihlavy směrem na Havlíčkův Brod v pouhých 500 m od dálnice D1 (exit 112 směr Havlíčkův Brod). V přízemí hotelu je stylová restaurace s kapacitou cca 100 míst (hotová jídla i minutková kuchyně), 1 salonek (kapacita cca 90 osob - dle akce), 2 školící místnosti (10 a 20 osob). Velký salonek je možné propojit s venkovní terasou, kde je gril na selata a steaky. Možnost svatebních obřadů ve venkovním altánku. Na venkovní terasu Vám můžeme zapůjčit velký party stan.

- svatební hostiny, promoce, oslavy, rauty
- firemní školení, prezentace a jednání
- ubytování v moderně zařízených pokojích
- parkoviště u hotelu (část pod kamerovým dohledem)

Hotel nabízí ubytování v 70 komfortně vybavených pokojích s kapacitou až 160 lůžek. Velké parkoviště. Restaurace má 100 míst. V hotelu je možno využít pivní lázně, vířivou vanu a masáže (wellness  pouze na objednání). Hotel je otevřen nonstop. Snídaně v ceně ubytování, v celém hotelu je možnost přístupu na internet. 1 pokoj bezbariérový. Přistýlka za cenu 750,-  Kč, pejsek 250,- Kč.


Nově vybudované prostory (3 sály) vhodné ke školení, firemním prezentacím, výstavám, večírkům, rautům a v neposlední řadě i svatbám.
- kongresový sál o rozměrech 30 x 10 m2
- sál č. 4 (20 x 10 m2)
- sál č. 5 (10 x 10 m2)

Mapa