Hotel Atrium

Hotel

Služby:

snídaně

soukromé parkování

No items found.

Hotel Atrium se nachází jen 2 minuty chůze od hlavního náměstí v Jihlavě. Během několika minut odtud můžete dojít k domu Gustava Mahlera a na malebné hlavní městské náměstí.

Hotel Atrium v Jihlavě je zařízen v rodinném stylu, nabízí svým hostům 15 dvoulůžkových pokojů.  Některé pokoje jsou vybaveny kuchyňkou. Dítě do 7 let zdarma.
Za použití stávajících postelí pro všechny děti od 7 do 17 let se platí 22 EUR na osobu a noc. Nedílnou součástí každého pokoje je sociální zařízení, lednička i možnost připojení k internetu, zdarma. V přízemí se nachází romantická restaurace.


Restaurant Atrium v Jihlavě nabízí široký výběr pokrmů zahraniční i české kuchyně. Hostům restaurantu Atrium v Jihlavě se nabízí z výběru z 5 hlavních jídel poledního menu, čerstvé i chlazené ryby, hovězí i vepřové steaky z vysoce kvalitního masa, vína vynikající chuti nejen z Moravy a Čech, ale rovněž Itálie, Francie, Španělska, Argentiny. V restaurantu můžete pořádat konference a obchodní rozhovory v konferenční místnost s kapacitou až 35 osob.

Mapa