Léto v Jihlavě

JIŽ PROBĚHLO

31

.

5

.

2024

2024

13

9

2024

|

No items found.

Jihlava v létě žije! Tak pojďte s námi vyrazit na festival, koncert, divadlo, sport, food festival, farmářský trh nebo letní kino.

Těšíme se na vás i na Masarykově náměstí, kde je pro vás nachystané příjemné posezení a atrakce pro malé i velké. Přijďte si zahrát pinec, kuželky, či pétanque, ochlaďte se v mlžné bráně a vypusťte děti a dejte si v klidu něco dobrého v jihlavské Maringotce. A pokud si nebudete vědět rady, kam večer zajít, stavte se na náměstí do letního infocentra, kde vám rádi poradíme, kde se zrovna co děje.

Jihlava v létě žije

V Jihlavě na vás v létě čeká bohatý program plný hudby, tance a zábavy pro celou rodinu. Přijďte si užít letní atmosféru s přáteli na naše festivaly, koncerty a sportovní akce, které probíhají po celé město. Těšíme se na vás a věříme, že společně vytvoříme skvělé letní vzpomínky!

Kina

Přijďte zažít kultovní filmy jako Hvězdné války, Dunu 2, nebo Barbie pod hvězdným nebem v nejvyšší kvalitě na jednom z největších projekčních pláten ve střední Evropě. Na programu je také čokoládový Wonka a dechberoucí Top Gun: Maverick. Poslední projekcí je Zahradníkův rok, nejnovější film oceňovaného divadelního a filmového režiséra a jihlavského rodáka Jirky Havelky. Těšit se můžete i na dobré občerstvení.

Projekce začínají v červenci ve 21:30, v srpnu ve 21:00 a promítáme za každého počasí. Vstupenky za 100,- můžete kupovat online na www.dojihlavy.cz, nebo hotovostně a bezhotovostně na místě.

Promenádní koncerty

Letní promenádní koncerty v Jihlavě na Masarykově náměstí si můžete vychutnat každý čtvrtek pod širým nebem v krásném prostředí místního parku. Přijďte strávit příjemné večery plné melodických tónů a setkání s přáteli. Těšíme se na vaši účast a na společné hudební zážitky!

Páteční koncerty

Páteční koncerty na náměstí v Jihlavě vás čekají nezapomenutelné hudební večery v srdci města. Přijďte si užít skvělou atmosféru, živou hudbu a setkání s přáteli pod širým nebem. Těšíme se na vaši účast a společně strávené chvíle plné hudby a radosti.

Nedělní pohádky

Nedělní pohádky na Parkánu v ulici Matky Boží si děti i dospělí mohou užít kouzelná představení plná fantazie a zábavy. Přijďte strávit příjemné nedělní odpoledne s rodinou a ponořte se do světa pohádek v krásném prostředí města. Těšíme se na vaši návštěvu a společně prožité pohádkové chvíle!

Farmářské trhy

V Parku Gustava Mahlera v Jihlavě se od dubna do září konají farmářské trhy. Můžete ochutnat čerstvé farmářské produkty přímo od místních producentů. Nabídka zahrnuje čerstvé ovoce a zeleninu, domácí sýry, med, pečivo a mnoho dalšího. Přijďte podpořit místní farmáře a objevujte lahůdky regionu.

Související akce

Vašemu vyhledávání neodpovídá žádná položka. Zkuste prosím vymazat filtr a začít znovu.
No items found.