Kronospan PÍSTOVSKÉ MOKŘADY 2023

30

.

9

.

2023

2023

1

10

2023

10:00

No items found.
No items found.

Activity park Pístovské mokřady

Hlavní závod Kronospan PÍSTOVSKÝCH MOKŘADŮ proběhne standardně v sobotu a v neděli.

Hlavním lákadlem bude letos SHOW TRUCKŮ. Prudké výjezdy několikatunových monster, bahenní lázně, nebo třeba přetahovaná s terénními auty i diváky. Kolik jich bude potřeba na přetažení velké Tatry? Zajezdit si budete moci celý víkend s RC modely, vyzkoušet si horolezeckou stěnu nebo 200m dlouhou ZIP-LINE.

Hlavní náplní ale zůstávají mezinárodní závody v OFFROAD TRIALu. Tentokrát budou čtyřdenní!!! Vše vypukne ve čtvrtek večer ve státní svátek 28. září noční soutěží SLEPEC. Na pátek jsou pak připravené pro posádky soutěže pro pobavení a večer noční trial za umělého osvětlení. Hlavní závod vyhlášený samostatně se ale pojede až o víkendu. Znovu se budou rvát dva dny o stupně vítězů ti nejlepší řidiči z Česka, Slovenska, Maďarska, Rakouska, Ukrajiny a dokonce i z Mexika včetně několika mistrů Evropy. K vidění budou špičkové stroje včetně několika PROTOTYPů na hranici a někdy i za hranicí fyzikálních zákonů.

Nabušený bude i další program. Na roztrhání bude znovu vojenský obojživelný pásák, který s diváky projíždí skrz „Jožina z Bažin“. Do vod a bahna této největší tůně se pak bude i letos SKÁKAT. A možná i létat...

Znovu bude ženský trial a pro děti spousta atrakcí včetně projížděk na korbě mini TATROVKY.

Vyhrajte PROJÍŽĎKU V ZÁVODNÍM TRUCKU. Stačí si koupit vstupenky v našem PŘEDPRODEJI. Vstupenky jsou navíc za nižší ceny a při vstupu Vás odbavíme přednostně.

Více informací na www.pistovskemokrady.cz

No items found.