Sklep jinak

Apartmán

Privát

Služby:

soukromé parkování

wellness

No items found.

Cena — 

Hledáte místo pro odpočinek od běžného shonu, uvolnění od stresu či wellness romantiku ve dvou, koncept našeho ubytování uspokojí jistě každého.

Jelikož jsme chtěli, abyste si krom zážitků “zespodu” odnesli i ty “shora”, náš apartmán najdete v samotném historickém centru města Jihlavy, a to v jednom z měšťanských domů (pochopitelně ve sklepě), abyste si tak mohli naplno užít i všechno ostatní, co město nabízí.

  • ADULTS ONLY– koncept apartmánu je vytvořen pouze pro dospělé návštěvníky od 18 let, aby tak byl zaručen Váš maximální klid, soukromí a pohoda.
  • PRIVÁTNÍ WELLNESS ZÓNA- těšit se můžete i na unikátní část apartmánu, a to na wellness s vířivou vanou, saunou a relax zónou, která je součástí apartmánu a je tak po celou dobu pobytu k dispozici pouze pro Vás.
  • POKROK NEZASTAVÍŠ– a to ani nechceme. Využíváme metodu self check-in, takže se nemusíte stresovat případným zdržením a vázat se konkrétním časem příjezdu.
  • OLDSCHOOL MÁME TAKY RÁDI- na druhou stranu, něco se prostě nahradit čipy a programy nedá. S ohledem na tradici a klasické řemeslo, byl náš sklep kompletně vybaven ručně dělaným dřevěným nábytkem přímo na potřeby našeho sklepa.

Mapa