Hotel Gustav Mahler

Hotel

Služby:

snídaně

soukromé parkování

No items found.

Hotel Gustav Mahler

Křížová 112/4
586 01 Jihlava 1

Cena — 

Bývalý dominikánský klášter - nynější Hotel Gustav Mahler - v samotném srdci města Jihlavy Vás jistě osloví nejen jako místo vhodné pro pořádání firemních setkání, konferencí, seminářů, školení ale i jako místo pro milovníky historie, kultury a turistiky.

Historie budovy sahá až do poloviny 13. století, objekt byl několikrát přestavěn, v dnešní podobě hotel naleznete jako barokní stavbu s fragmenty gotiky a renesance.

Hotel v současné době má spolu s možností ubytování pro hosty k dispozici restauraci, parkoviště s garážemi, konferenční sály a salonky, saunu, fitness centrum, půjčovnu kol, galerii výtvarného umění.

Ubytování v historické budově nabízíme v kapacitě 5 jednolůžkových, 23 dvoulůžkových a 5 třílůžkových pokojů umístěných ve třech patrech, některé pokoje se nachází v nejstarší klášterní části a tvoří je bývalé, dnes již zrekonstruované, cely mnichů.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprchový kout nebo vana) s WC, fénem, TV/SAT, telefonem, připojením k internetu a minibarem.

Pro náročnější hosty je k dispozici rodinné apartmá o dvou místnostech a prezidentské apartmá o velikosti a vybavením menšího bytu.

Rozsáhlé reprezentativní konferenční prostory jsou hlavní nabídkou kongresových služeb hotelu. Kongresový sál s klenbami a výbornou akustikou s výhledem do hotelového atria je ideální k pořádání konferencí, seminářů a kongresů. Bývalé klášterní refektáře jsou vysoce reprezentativní prostory vhodné k uspořádání společenských večerů různého zaměření, prezentací, obchodních jednání ale i svateb a různých oslav.

Domácí zvíře 250,- Kč/pobyt .

Mapa