Výstava

Region Press Foto 2022

5

.

1

.

2023

2023

31

1

2023

No items found.
No items found.

Krajský úřad Kraje Vysočina v Jihlavě

Jubilejní desátý ročník fotografické výstavy Region Press Foto 2022 pořádá v současnosti v prostorách Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě Syndikát novinářů Vysočina, přináší reportážní i výtvarné fotografie šestnácti tištěných a internetových médií z Vysočiny.

Fotografie jsou k vidění u sálu zastupitelstva a pak ještě u jednací místnosti o dvě patra výše, foto: Petr Klukan

Výstava je první akcí Syndikátu novinářů Vysočina v tomto roce a je koncipována jako putovní. V den instalace výstavy, v úterý 3. ledna 2023, uplynulo sto let od úmrtí slavného spisovatele a novináře Jaroslava Haška, od jehož úmrtí uplyne na konci dubna 140 let. V polovině ledna si na Vysočině lidé připomenou sté výročí narození významného českého historika a politologa Josefa Kalvody, rodáka z Malče u Chotěboře, který se ve svých dílech a časopiseckých článcích zabýval především výkladem a popisem posledních sto let v historii české a československé společnosti.

Své fotografie v Jihlavě vystavují:
Brtnický zpravodaj, DNES, Horácké novinky, Jaroměřický zpravodaj, Jihlavské listy, Jihlavské noviny, Jihlavský deník, Naše město, Počátecký zpravodaj, Polenský zpravodaj, Telčské listy, Třebíčské noviny, Třebíčský deník, Třebíčský zpravodaj, Vysočina–news.cz, Žďárské noviny

Úvodní foto: Výstava Region Press Foto se koná do 31. ledna v prostorách Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě.
Výstavu Region Press Foto připravil Syndikát novinářů Vysočina ve spolupráci s médii z regionu. Na snímku instaluje jeden z panelů předseda syndikátu Jaroslav Paclík, autor: Petr Klukan.

https://vysocina-news.cz/zacala-vystava-region-press-foto-2022-v-jihlave/

No items found.